„Bardzo dziękujemy za wykonanie w pełni profesjonalnych zdjęć ślubnych. Za fantastyczne ujęcia w trakcie zabawy jak również za cierpliwość na sesji 😊 za bycie niezauważonym, a przy tym bardzo pomocnym co odjęło nam dodatkowego stresu na weselu. Zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy serdecznie przyszłym klientom!”

~Ewelina i Bartosz


„Tomek był fotografem na naszym ślubie. Godny polecenia, profesjonalista przy tym miły i sympatyczny. Zdjęcia, które wykonał w pełni odzwierciedliły jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Spotkaliśmy się również na sesji plenerowej, która również wyszła fantastycznie! Zdjęcia były naturalne i spontaniczne, na czym bardzo nam zależało. Jak najbardziej polecam usługi VIALO!”

~Anna K.


„Polecam współpracę z firmą Vialo, rok temu powierzyłam Panu Tomkowi oprawę fotograficzną na moim weselu, zdjęcia wyszły rewelacyjnie oraz były szybko dostarczone Pełen profesjonalizm”

~ Ewelina G.


„Chciałabym bardzo podziękować za wspaniałą sesję zdjęciową (plener ślubny), za wspaniałe i profesjonale zdjęcia, za cudowną atmosferę podczas sesji. Zdjęcia wyszły przepięknie, uchwycone zostały idealne momenty ale nic dziwnego skoro fotograf pierwsza klasa. Wrócę tu jeszcze nie raz. Gorąco polecam !!

~ Patrycja Ł.


„Gorąco polecam! Profesjonalna robota! Zdjęcia jeszcze lepsze!”

~ Magdalena Ł.